ОСНОВНІ ЗАХОДИ

05 Липня, 2023 р., 11:19
Одним із найстаріших літніх свят наших предків є Івана Купала. Колективи та аматори Нерубайського будинку культури та музею Партизанської слави провели театралізовані обрядодійства: плетіння вінків, прикрашання Купальського дерева "Марени", пускання вінків на воду, розпалювали та стрибали через багаття. На свято були запрошені відвідувачі БФ "Вітрила дитинства". Захід відбувся за підтримки Нерубайського сільського голови Олега Мишаглі, Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Лілії Гапоненко. Щиро дякуємо нашим колегам відділу молоді та спорту, гостинному господарю закладу "Острівець" Василю Ковалю за спортивно-розважальну програму, плідну співпрацю та допомогу в організації заходу. Також дякуємо всім співорганізаторам. Дякуємо нашим славним ЗСУ, за можливість відтворювати та зберігати українські традиції.