Атестація педагогічних працівників 05.04.2021 р.

Дата: 12.05.2021 12:45

квітня 2021 року атестаційною комісією ІІ рівня управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради відбулася атестація педагогічних працівників 2020/2021 навчального року.

На території Нерубайської сільської ради працюють чотири заклади загальної середньої освіти: Холоднобалківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нерубайський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія», Нерубайський заклад загальної середньої освіти №2 І-ІІІ ступенів, Великобалківський заклад загальної середньої освіти та три заклади дошкільної освіти: дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко», дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ромашка», дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Голубок».

Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти,культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради від 05.04.2021 року підтвердили:

1) кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 20 педагогічних працівників;

2) підтвердили педагогічне звання «старший вчитель» - 12 спеціалістів,

3) присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» - 6 педагогічним працівникам;

4) встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» одному вчителю.

Управління освіти,культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради бажає педагогічним працівникам плідної роботи на стежині педагогічної діяльності.

Дякуємо за співпрацю та високий рівень підготовки.

Управління освіти, культури, молоді,

спорту та туризму