Нерубайська громада
Одеська область, Одеський район

25 Січня, 2023 р., 14:47
22 січня 2023 року юні спортсмени Нерубайської громади приймали участь в обласному дитячому турнірі "Хрещенські морози" з боротьби самбо  серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014, 2015-2016 р.н.  💙💛 Срібними призерами обласних змагань стали: Гальченко Георгій 🥈, Звягін Матвій🥈, Кірчев Євген🥈, Макаревська Ангеліна🥈; бронзові медалі вибороли: Лунгу Євген🥉, Драченко Володимир🥉, Щербіна Кіра🥉, Мамотливий Ілля🥉, Гранкін Даніїл🥉, Макаревський Владислав🥉. Також в четвірку найсильніших увійшли: Деміденко Дмитро, Гулько Віталій. Вітаємо всіх наших спортсменів та їх родини з високими досягненнями! Дякуємо тренеру та керівнику секції з самбо Черненькому Юрію Івановичу за високопрофесійну підготовку спортсменів!  З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.
26 Грудня, 2022 р., 12:14
Відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради  вітає всіх друзів з Різдвом Христовим! Бажаємо всім миру та злагоди, міцної віри в Перемогу та щасливе життя, терпіння та сил здолати "темні часи". Дякуємо всім захисникам та бійцям культурного, спортивного, інформаційного, волонтерського фронтів за стійкість та незламність.
26 Грудня, 2022 р., 12:06
Закінчується важкий та буремний 2022 рік і спортивна спільнота Нерубайської громади підводе підсумки своїх досягнень та виконання поставлених цілей та завдань . 23 грудня 2022 року Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі відзначив представників секції з боксу відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради за високі досягнення та якісну  підготовку спортсменів .   Переможці турнірів з боксу: Передістов Володимир, Ганєв Микита, Резніченко Іван та  Свинарчук Микита отримали подяки та цінні подарунки. Дякуємо молодим спортсменам за високу мотивацію та щоденні тренування.🏆🥇🏆 Також дуже приємно, коли захоплення дітей підтримують батьки та допомогають в реалізації мети. За співпрацю з секцією та підтримку спорту в громаді відзначено Ігоря Миколайовича Свинарчука. 🏆🥇Подякою за сумлінну працю та розвиток боксу в громаді нагороджено інструктора з фізичної культури Смірнова Віктора Сергійовича. Саме тренер є флагманом та наставником спортсменів і від його взаємодії з вихованцями залежать результати роботи. Пишаємось нашим колегою та дякуємо за терпіння та організацію підготовки спортсменів в важких умовах воєнного стану. З повагою начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.
07 Жовтня, 2022 р., 16:03
Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України. Під час онлайн-заходу на вас чекають тренінги та зустрічі з українськими істориками: «Історія України: між правдою і міфами» «Історична декомунізація» «Російські міфи» Також в рамках проекту обговорюватимуться імідж України в світі сьогодні і  як з ним працювати для нашого мирного завтра.