Нерубайська громада
Одеська область, Одеський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень сесії

 

УКРАЇНА

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

З метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до статті 186 Земельного кодексу України, статей 35, 57 Закону України «Про землеустрій», Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах села Нерубайське та села Велика Балка Біляївського району Одеської області (територій садових товариств та гаражів), розроблену ТОВ «Архізем Гео», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах села Нерубайське та села Велика Балка Біляївського району Одеської області (територій садових товариств та гаражів), розроблену ТОВ «»Архізем Гео

 

2. Рекомендувати користувачам земельних ділянок оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки, якими вони користуються, згідно з Переліком земельних ділянок, що використовуються без документів, які посвідчують речові права на них.

 

3. Рекомендувати власникам та користувачам земельних ділянок привести у відповідність межі земельних ділянок відповідно до матеріалів інвентаризації земель.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради на постійну комісію Нерубайської сільської ради з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів

Нерубайський сільський голова О.Г.Мишаглі

22 квітня 2021 року

-VІIІ

 

 

УКРАЇ НА

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації – генеральних планів та планів зонування територій с. Холодна Балка та с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області

Враховуючи необхідність розроблення містобудівної документації сіл Холодна Балка та Алтестове, що обґрунтовує довгострокову стратегію планування та забудови населеного пункту, забезпечує раціональне використання території, комплексне вирішення архітектурно-містобудівних проблем, інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, врахування законних, приватних та державних інтересів під час проведення містобудівної діяльності, керуючись статтями 25, 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 6, 8, 16, 17 «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 12, 18, 19 Закону України «Про основи містобудування», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів, Нерубайська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Нерубайської сільської ради на організацію роботи з актуалізації картографічної основи на території в існуючих межах с. Холодна Балка та с. Алтестове Нерубайської сільської ради та на перспективні території, що прилягають до с. Холодна Балка та с. Алтестове Нерубайської сільської ради в масштабі 1:2000 для розроблення генеральних планів та планів зонування території с. Холодна Балка та с. Алтестове Нерубайської сільської ради.

2. Розробити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області»:

2.1. У встановленому законом порядку визначити розробника містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області».

2.2. Повідомити Одеську обласну державну адміністрацію про розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області» щодо визначення державних інтересів для їх урахування під час розроблення містобудівної документації.

2.3. Повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області» та визначити порядок і строк внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами.

2.4. Забезпечити розгляд матеріалів містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області» архітектурно-містобудівною радою відповідного рівня.

2.5. Забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області» у визначеному законодавством порядку.

3. Розробити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області»:

3.1. У встановленому законом порядку визначити розробника містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області».

3.2. Повідомити Одеську обласну державну адміністрацію про розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області» щодо визначення державних інтересів для їх урахування під час розроблення містобудівної документації.

3.3. Повідомити через місцеві засоби масової інформації про початок розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області» та визначити порядок і строк внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами.

3.4. Забезпечити розгляд матеріалів містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області» архітектурно-містобудівною радою відповідного рівня.

3.5. Забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області» у визначеному законодавством порядку.

4. Після завершення розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеської області» подати її на затвердження.

5. Після завершення розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області» подати її на затвердження.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів (голова комісії Підопригора Є.М.).

 

Нерубайський сільський голова О.Г.МИШАГЛІ

22 квітня 2021 року

-VІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇ НА

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про продовження терміну дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та надання згоди на розміщення тимчасових споруд на території Нерубайської сільської ради

 

На підставі наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244 від 21.10.2011 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», ст. 12 Земельного кодексу України, ст.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та заяв громадян про продовження терміну паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та надання згоди на розміщення тимчасових споруд на території Нерубайської сільської ради, Нерубайська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Заяву гр. Сухарченко Ганни Миколаївни про надання дозволу на розміщення двух тимчасових споруд площею по 30 кв.м. для провадження підприємницької діяльності за адресою: с.Нерубайське, вул. Центральна,42-б розглянути під час виїзного засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів:

 

2. Надати дозвіл гр. Петряєву Євгену Володимировичу на продовження терміну дії паспорту прив’язки тимчасової споруди строком на 3 (три) роки для провадження підприємницької діяльності за адресою:Одеська область, Одеський район,селище Усатове, вул. Затишна,2:

3. Укласти додаткову угоду з гр. Петряєвим Євгеном Володимировичем на продовження терміну дії паспорту прив’язки тимчасової споруди строком на 3 (три) роки для провадження підприємницької діяльності за адресою:Одеська область, Одеський район,селище Усатове, вул. Затишна,2:

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Нерубайської сільської ради з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів

Нерубайський сільський голова О.Г.Мишаглі

22 квітня 2021 року

-VІIІ

 

 

Нерубайська сільська рада Біляївського району

Одеської області

 

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання раціонального використання та охорони земель на території Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки

 

  Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 128 Земельного кодексу України, з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду Нерубайської сільської ради, раціонального використання коштів, що спрямовуються на виконання робіт з розвитку земельних відносин та охорони земель, сільська рада В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Програму розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки (додається).

2.Управлінню фінансів Нерубайської сільської ради сумісно з відділом з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів підготувати пропозиції щодо внесення змін до місцевого бюджету на 2021 рік для забезпечення фінансування затвердженої цим рішенням Програми.

3. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Нерубайської ради на 2021 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.

4. Секретарю сільської ради Дідок Н.Ю., забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційному стенді сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Відділ з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів (начальник відділу Дімітрашко О.В.).

Нерубайський сільський голова О.Г. Мишаглі

22 квітня 2021 року № -VІII

 

 

 

 

 

 

Нерубайська сільська рада Біляївського району

Одеської області

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми екологічного розвитку Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Верховної Ради України від 5 березня 1998 року № 188/98-ВР «Про основні напрямки державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», з метою забезпечення екологічного, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та охорони навколишнього середовища на території Нерубайської сільської ради, Нерубайська сільська

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму екологічного розвитку Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки (додається).

2. Управлінню фінансів Нерубайської сільської ради сумісно з відділом з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів підготувати пропозиції щодо внесення змін до місцевого бюджету на 2021 рік для забезпечення фінансування затвердженої цим рішенням Програми.

3.Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Нерубайської ради на 2020 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.

4. Секретарю сільської ради Дідок Н.Ю., забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Нерубайської сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Відділ з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів (начальник відділу Дімітрашко О.В.).

Нерубайський сільський голова О.Г. Мишаглі

22 квітня 2021 року

-VІII

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

Про передачу комунального майна Нерубайської сільської ради в господарське відання КП «Благоустрій» нежитлових приміщень.

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію заступник сільського голови з соціально-економічних питань, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господаоства Гринчук О.П. про передачу комунального майна сільської ради в господарське відання КП «Благоустрій» нежитлових приміщень

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Передати в господарське відання КП «Благоустрій» нежитлові приміщення під літ. «А», лабораторний корпус №1 приміщення №33 (кабінет) площею 31,2 кв. м., приміщення №34 (камора) площею 6,9 кв. м., приміщення № 35 (кабінет) площею 11,3 кв. м., приміщення № 36 (кабінет) площею 18,3 кв. м., приміщення № 37 (кабінет) площею 11 кв. м., приміщення № 38 (санвузол) площею, 1,3 кв. м., приміщення № 39 (санвузол) площею, 3,2 кв. м., приміщення № 40 (санвузол) площею, 1,7 кв. м., приміщення № 41 (санвузол) площею, 1,2 кв. м., приміщення № 42(санвузол) площею, 1,2 кв. м. відповідно до технічного паспорту від 19 лютого 2018 року, за адресою: Одеська область, Біляївський район, с. Нерубайське, вул. Зелена, 1. (приміщення належать Нерубайській сільській раді Біляївського району Одеської області на підставі договору купівлі-продажу серія та номер 690 від 18.07.2019 року.)

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради сільської ради з питань планування бюджету,фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю

Сільський голова Мишаглі О.Г.

квітня 2021 року

-VІII

 

 

 

 

УКРАЇ НА

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про відмову від першочергового права купівлі земельних ділянок для ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Відповідно до п.34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію інженера -землевпорядника сільської ради про розгляд питання стосовно першочергового права купівлі земельних ділянок для ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства у 2019 році, Нерубайська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Відмовитись від першочергового права купівлі земельних ділянок у зв'язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті на 2019 рік, які передбачені для вищезазначеного цільового призначення.

2. Повернутись до розгляду питання стосовно купівлі земель сільськогосподарського призначення у відповідності до діючого законодавства при умові надходжень в бюджет коштів на дані цілі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету,фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.

 

Нерубайський сільський голова О.Г.МИШАГЛІ

22 квітня 2021 року

-VІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇ НА

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про прийняття до комунальної власності Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Одеський район,с. Нерубайське,вул. Центральна,1-т.

 

Відповідно до п.51ч.І ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши Акт приймання передачі вартості будівництва об'єкта “Амблаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній,1-т села Нерубайське Біляївського району-будівництво”, заслухавши інформацію начальника Відділу з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів Дімітрашко О.В., Нерубайська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт комісії з питання приймання передачі вартості будівництва об'єкта “Амблаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній,1-т села Нерубайське Біляївського району-будівництво”

2. Прийняти до кмунальної власності Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній,1-т села Нерубайське Біляївського району Одеської області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету,фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.

 

Нерубайський сільський голова О.Г.МИШАГЛІ

22 квітня 2021 року

-VІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НЕРУБАЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ:

 

Про внесення доповнення до рішення сесії Нерубайської сільської ради № 48-VIII від 17 лютого 2021 року «Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Нерубайської сільської ради».

Відповідно до ст. 26, 59, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України № 1243 від 26.08.2002 року «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернативних навчальних закладів», Закону України № 978-ІХ від 05.11.2020 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України», Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2020 року «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», Постанови Кабінету Міністрів України № 530 від 10. 04 2019 року « Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» Нерубайська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести доповнення до пункту 2 та пункту 3 рішення сесії № 84-VIII від 17.02. 2021 року, а саме пункт 2 доповнити підпунктом:

- Дітей з умовами інклюзивного навчання -100%

Пункт 3 доповнити підпунктом:

Діти з умовами інклюзивного навчання:

 • Висновок інклюзивно-ресурсного центру

 • Свідоцтво про народження дитини(копія)

2.Викласти рішення в такій редакції:

2.1.Затведдити вартість харчування дітодня в дошкільних навчальних закладах, які перебувають на балансі Нерубайської сільської ради у розмірі 40,00 грн..(ясельна група), інші групи 60,00 грн., а саме у співвідношенні 50% за рахунок сільської ради та 50% за рахунок батьківської плати.

  1. Звільнити від батьківської плати за харчування дітей пільгових категорій у дошкільних навчальних закладах Нерубайської сільської ради у таких розмірах:

 • Дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 100%;

 • Дітей інвалідів – 100%;

 • Дітей з малозабезпечених сімей – 100%;

 • Дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України – 100%;

 • Дітей з багатодітних сімей – 50%;

 • Дітей з умовами інклюзивного навчання-100%

  1. Для отримання пільг на сплату за харчування у дошкільних навчальних закладах потрібно надавати до управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму такі документи:

Діти з багатодітних сімей:

 • Посвідчення батьків багатодітної сімї;

 • Свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти із малозабезпечених сімей:

 • Довідка з управління праці та соціального захисту населення (оригінал);

 • Свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування

 • Розпорядження «Про призначення опікуна»;

 • Свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти інваліди:

 • Посвідчення матері (батька) дитини-інваліда;

 • Медичний висновок на дитину інваліда (копія);

 • Свідоцтво про народження дитини (копія).

Діти з умовами інклюзивного навчання:

 • Висновок інклюзивно-ресурсного центру;

 • Свідоцтво про народження дитини(копія)

2.4 Затвердити плату за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах для батьків, діти яких не зареєстровані на території Нерубайської сільської ради, у розмірі 100%.

2.5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.

Нерубайський сільський голова О.Г.МИШАГЛІ

22 квітня 2021 року

-VІІ

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень