Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; відсутність судимості, Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

Під час проведення конкурсу всі кандидати складають іспит. Питання для іспиту можна отримати у сільській раді.

Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів       з 08 лютого 2022 року.

Довідки за телефонами 36-30-90.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- фотокартку розміром 4×6 см (2 шт);

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

- документ, що засвідчує володіння державною мовою: документ про середню освіту з  додатком/державний сертифікат;

- самостійно заповнює декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік на офіційному сайті електронних декларацій відповідно до ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»;

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Головного бухгалтера відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; відсутність судимості, повна   вища   освіта відповідного   напрямку    підготовки    (магістр,    спеціаліст). Стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня:  для магістра -  не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.

Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів           з 08 лютого 2022 року.

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу, головного бухгалтера відділу доходів та бухгалтерського обліку фінансового управління Нерубайської сільської ради.

15.02.2022 р.

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради.

Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів           з 16 лютого 2022 року.

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного бухгалтера управління соціального захисту та охорони здоров’я  Нерубайської сільської ради.

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; відсутність судимості, повна   вища   освіта відповідного   напрямку    підготовки    (магістр,    спеціаліст). Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Нерубайська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Заступника начальника відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради.