Послуги

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області

При отриманні адміністративної послуги у відділі "Центр надання адмністративних послуг" є можливість пред’явити цифрові документи у мобільному застосунку Дія, замість паперових.

Щоб скористатись таким зручним способом необхідно лише мати авторизований мобільний застосунок Дія у смартфоні, який надає змогу поділитись копією цифрового документа просто у  відділі "Центр надання адмністративних послуг" , якщо це передбачає адміністративна послуга або пред’явити документ, що посвідчує особу при отриманні будь-яких готових документів.

Створена можливість шерингу документів з використанням мобільного додатку ДІЯ шляхом ДІЯ.QR

Види передачі документів у заклад:

1. Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, або біометричний закордонний паспорт

2. Паспорт громадянина України

3. Картка платника податків (РНОКПП)

4. Свідоцтво про народження дитини

5. Довідка переселенця (ВПО)

6. Водійське посвідчення

7. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу

8. Студентський (учнівський) квиток

9. Документ про освіту

Що для цього потрібно:

Користувач відкриває сканер у Дії, наводить на QR-код, який компанія розмістить у себе, сканує, в Дії з’явиться запит на цей перелік документів. Після формування пакету документів користувач зі свого мобільного пристрою відправляє дані на електронну пошту запитувача.