Створено сучасний культурно-освітній хаб «NextLevel»

Завдяки участі у швейцарсько-українському проєкті DECIDE («Децентралізація для розвитку демократичної освіти») , в рамках ініціативи "Громадський бюджет на дитячі мрії», учнями Нерубайського академічного ліцею №1 був розроблений проєкт облаштування пришкільної території «Nextlevel».

Головна мета проєкту DECIDE – допомогти мешканцям територіальних громад долучитися до демократичного врядування та отримати рівний доступ до якісної освіти. Дійсно, проєкт DECIDE активізує участь громадян в управлінні освітою через впровадження практичних інструментів залучення громадськості до управлінських процесів у сфері освіти, сприяє залученню батьків, учнів і вчителів до планування спільних з місцевою владою та громадою соціальних проєктів.

🤝Завдяки проєкту та спільній роботі із Нерубайською громадою на території нашого ліцею з’явився критий павільйон, облаштовано зоновані за тематикою комплекси та створено ландшафтний лабіринт.

Усі мешканці громади з нетерпінням очікують офіційного відкриття культурно-освітнього хабу«Nextlevel» .

#decide

#школадієвоїдемократії

#Нерубайський академічний ліцей №1

#Школа дієвої демократії в дії!!🇺🇦