Напрямок підтримки здобувачів освіти

Щодо діяльності Уповноваженого Верховної ради України з прав людини

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ, ЯК ЙОГО РОЗПІЗНАТИ ТА ЯК ДІЯТИ СТОРОНАМ КОНФЛІКТУ? КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ "Я МАЮ ПРАВО"

07 Березня, 2023 р., 22:44
ВПЛИВ СТРЕСУ НА ОРГАНІЗМ ДИТИНИ. ЧИМ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ БАТЬКИ І КОЛИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ Стрес – це реакція організму на подразнення, де подразником є ситуація. Більшість дітей сьогодні перебуває під впливом стресу, оскільки посилюється психічна діяльність дитини у  зв’язку з необхідністю засвоєння і переробки великого обсягу інформації (інформаційний стрес). Виникає перенапруження фізіологічних систем організму під впливом емоційних чинників (емоційний стрес).
07 Березня, 2023 р., 22:44
У МОЗ назвали 4 вправи, які допоможуть дітям здолати стрес
06 Лютого, 2023 р., 11:58
Аварійні вимкнення світла та повітряні тривоги — те, що застає нас зненацька. Найкращий спосіб не розгубитися та хоч якось планувати життя — спиратися на правила та алгоритми для кожного варіанта ситуації.
13 Червня, 2022 р., 13:56
Психологія воєнного часу