Оголошено набір кандидатів на членство до Молодіжної ради Одеської районної ради

Залучення молоді до прийняття рішень у сферах, що стосуються їх життя – одне з найважливіших завдань місцевої влади.

З метою сприяння участі молоді у процесі розроблення та реалізації молодіжної політики на районному рівні, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя району шляхом участі в розробленні та виконанні районних програм, при Одеській районній раді було утворено Молодіжну раду.

Ініціативна група, до якої ввійшли 18 представників активної молоді Одеського району, розробила пропозиції з порядку проведення виборів. 25 жовтня 2021 Наглядова рада Молодіжної ради затвердила рішення  «Про порядок організації та проведення виборів для формування складу Молодіжної ради при Одеській районній раді Одеської області».

До складу Молодіжної ради можуть увійти громадяни України, мешканці Одеського району, віком від 14 до 35 років.

Для участі у виборах в якості кандидата на членство у Молодіжній раді в термін до 1 грудня 2021 року необхідно надати на електронну адресу molododrayonu.contest@gmail.com:

• заяву-анкету встановленого зразку (Додаток 1)
  • копію паспорта громадянина України (1, 2 сторінка паспорта або лицьовий та зворотний бік ІD картки)

Система проведення виборів до Молодіжної ради є конкурсною. У термін з 2 до 7 грудня 2021 року з зареєстрованими кандидатами Наглядовою Радою буде проведено індивідуальну онлайн співбесіду, у ході якої кандидат має надати відповіді на наступні питання:

1. Що б Ви хотіли удосконалити в Одеському районі?
  2. Яка, на Вашу думку, основна мета утворення Молодіжної ради?
  3. Який напрямок діяльності, в межах Молодіжної ради, Вас цікавить?
  4. Які напрямки діяльності держави Ви вважаєте пріоритетними? Чому?
  5. Чому саме Вас має бути обрано до Молодіжної ради?
  6. Від якого округу Ви висуваєтесь та які проблеми Ви бачите у своєму    населеному пункті?

На підставі проведених онлайн співбесід будуть сформовані рейтингові списки за результатами оцінювання членами Наглядової ради відповідей кандидатів у балах. До складу Молодіжної ради увійдуть 64 особи з найбільшою кількістю балів (з урахуванням територіальної та гендерної квоти).

Шановні потенційні кандидати! Радимо ознайомитися з більш детальною інформацією, вивчивши «Положення про створення Молодіжної ради при Одеській районній раді Одеської області» (Додаток 2) та «Положення про порядок проведення виборів для формування складу Молодіжної ради при Одеській районній раді Одеської області» (Додаток 3).

З будь якими питаннями звертайтеся на сторінку Молодіжної ради у Facebook (facebook.com/molod.od.rayonu/) та у чат в месенджері Telegram (t.me/molododrayonu).