Шановні мешканці громади! ВАКЦИНУЙТЕСЬ!

Звертаємо Вашу увагу на те, що Одеська область з 18 жовтня перебуває у «червоній зоні» епіднебезпеки, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19 (SARS-CoV-2).

Закликаємо подбати про своє здоров’я, своїх рідних і близьких людей.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ!!!

Заклади які проводять вакцинацію:

1. Амбулаторія с. Нерубайське, вул. Площа Партизан 8, контактний телефон 067 753 11 48 Людмила Валентинівна;

2. Амбулаторія селище Усатове, вул. Залізничників 2, контактний телефон 098 965 64 24 Тетяна Іванівна;

3. Амбулаторія с. Холодна Балка, вул. Балківська 83, контактний телефон 067 357 97 44 Світлана Іванівна.

Всім охочим зробити щеплення нагадуємо, що при собі потрібно мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).