ЗВІТ за 2022 рік

ЗВІТ

депутатської фракції “СЛУГА НАРОДУ” Нерубайської сільської ради        Одеського району Одеської області VІІІ скликання

У своїй роботі Фракція:

• здійснює свою діяльність відповідно Конституції України, Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про політичні партії в Україні”, інших чинних нормативно- правових актів України;
  • керується Регламентом Нерубайської сільської ради, передвиборчою програмою Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, програмою ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, рішеннями  вищих керівних органів ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”.

Проведено п'ять зборів фракції  “СЛУГА НАРОДУ” Нерубайської сільської ради.

До складу фракції входять    депутатів:

1. Дідок Надія Юхимівна - секретар сільської ради, голова фракції;
  2. Лєвша Леонід Юрійович - член постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.
  3. Ляшенко Людмила Василівна - секретар постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської етики, регламенту та надзвичайних ситуацій;
  4. Добрянська Людмила Анатоліївна - секретар постійної комісії  з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів.
  5. Печений Андрій Григорович - голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій агропромислового розвитку, підприємництва, транспорту та зв'язку, інформатизації.
  6. Скурчак Анатолій Васильович - член постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, майна, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.

Робота в раді кожного члена фракції - це комунікація між виборцями та іншими депутатськими фракціями. Ми доносимо інформацію про зміни в країні, громаді, перебіг реформ та законодавчі ініціативи на засіданнях сесій та соціальних мережах.

За звітний період депутати приймали участь в  роботі 22 сесій та 25 засіданнях засіданнях постійних комісій. За час роботи  кожен з членів фракції випробував  себе на стійкість та міцність духу, витримку та волю. Через військову агресію  це був рік непростих випробувань, але  з впевненістю на перемогу нашого незламного народу. У тісній співпраці з народним депутатом України Колебошиним Сергієм Валерійовичем, депутатами обласної та районних рад, небайдужими громадянами на території громади зроблено чимало роботи, результат якої відчули пересічні громадяни. Бюджет Нерубайської територіальної громади на 2022 рік складає 167 020 200 грн. З перших днів війни  основні зусилля були направлені на допомогу ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам, соціально незахищеним верствам населення. Члени фракції були ініціаторами розробки та прийняття  програм: Програма надання фінансової  підтримки для матеріально-технічного забезпечення  військових частин, Програма сприяння Нерубайської територіальної громади розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань Одеського району Одеської області, Програма соціального захисту населення “Піклування” на 2022-2023 роки, Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб з бюджету Нерубайської сільської ради на 2022-2023 роки, Програма забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Нерубайської сільської ради на 2021-2025 роки.

Слід зазначити, що певні перетворення відбулися , зокрема, у житлово- комунальному господарстві. Члени фракції постійно виступають за комплексний підхід до розвитку населених пунктів громади, рівномірного розвитку різних сфер, закладаючи обов'язкову узгодженість економічного, екологічного та людського розвитку. Досягти цього можливо тільки опираючись на  багаторічне планування - Стратегію розвитку населених пунктів Нерубайської сільської  територіальної громади. Фракція й надалі ініціюватиме її розроблення та прийняття.

Демократичні норми відкритості та прозорості роботи ради, її посадових осіб-це основа роботи органів місцевого самоврядування. Члени фракції  підтримали зміни до Регламенту сільської ради, які викорінюють формальність у сесійній роботі. Фракція постійно  наголошує  на відкритості та прозорості витрачання коштів сільського бюджету, що стане запорукою  продуктивної роботи громади та влади.

Політична партія  “СЛУГА НАРОДУ” - це відповідальна політична сила, яка втілює у політику здоровий глузд та демократичні цінності, змінюючи життя кожного українця на краще, успішніше.

Статистична  інформація  про роботу депутатської фракції “СЛУГА НАРОДУ”  Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області VІІІ скликання

Звітний період

засідань

фракції