Розпочато спортивні змагання Обласної спартакіади серед сільських та селищних громад Одеської області

Дата: 17.05.2021 18:19

15 травня даний початок спортивних змагань Обласної спартакіади серед сільських та селищних громад Одеської області.

Серед перших видів спартакіади проведено зональні змагання з волейболу серед чоловічих команд, що відбулись у с.Петродолинське. Команда Нерубайської громади взяла участь у змаганнях, де у напружених іграх поступилася суперникам своєї групи з рахунком 2:0 і зайняла четверте місце. Але незважаючи на поразки хотілося би відзначити усіх наших спортсменів, які боролися за перемогу до останнього на майданчику. Так своїм прикладом Діхтяренко Анатолій Іванович, ветеран волейболу, надихав наших юних спортсменів на хорошу гру і боротьбу за кожне очко. Старт є, інші змагання попереду. Вірим, що у найближчому майбутньому у Нерубайської громади буде хороша команда і перемоги.

Дякуємо за підтримку та організацію участі у змаганнях голову Нерубайської громади Мишаглі О.Г., начальнику управління освіти культури молоді спорту та туризму Гапоненко Л.Ф., начальнику відділу молоді та спорту Вівсюк О.І., головному спеціалісту відділу молоді та спорту Ліщенку Р.В., спорт інструктору Нерубайської громади Кошику Д.Г.