Нарада з керівниками закладів освіти Нерубайської громади

Дата: 18.05.2021 15:38

В залі засідання Нерубайської сільської ради відбулася нарада з начальниками відділів та керівниками закладів Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради де були розглянуті питання: щодо відзначення на території Нерубайської сільської ради Дня захисту дітей; про санітарний стан будівель та прилеглої території до закладів освіти та культури; про проведення на території Нерубайської сільської ради І етапу Гри «Сокіл» - («Джура»); про окремі питання закінчення 2020-2021 навчального року та проведення в закладах освіти Нерубайської сільської ради ЗНО та підсумкового оцінювання досягнень учнів; щодо проведення закупівель матеріальних цінностей; щодо планування культурно-масових заходів у закладах культури Нерубайської сільської ради; щодо проведення свята останнього дзвоника та випускних вечорів у закладах освіти Нерубайської сільської ради; щодо реєстрації дітей дошкільного та шкільного віку у реєстрі Нерубайської сільської ради.