Проект порядку денного сісії 25.05.2021 року

Дата: 24.05.2021 10:33

Порядок денний (ПРОЄКТ) позачергової сесії восьмого скликання Нерубайської сільської ради від 25 травня 2021 року, яка відбудеться о 17 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

1

Про внесення змін до рішення №15-VІІІ від 21 грудня 2020 року “Про затвердження структури та штатної чисельності Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області на 2021 рік»

Доповідач: начальник відділу з кадрової роботи Лосицька О.В..

2

Про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.04.2021 року щодо зобов'язання повторного розгляду Нерубайською сільською радою заяви від 13.08.2019 року гр. Богатирьова Андрія Сергійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, (присадибна ділянка)

Доповідач:керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Нерубайської ради Байдак В.В

3

4

Про внесення змін та доповнень до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області на 2021 – 2024 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 19 березня 2021 року №87 – VІІІ

Доповідач:керівник керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Нерубайської ради Байдак В.В .

5

Про затвердження Програми “Здоров'я населення Нерубайської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки”

6

Про внесення змін і доповнення до рішення Нерубайської сільської ради “Про бюджет Нерубайської сільської ради на 2021 рік”

7

Про затвердження Бюджетного регламенту Нерубайської сільської ради

8

Про передачу матеріальних цінностей з балансу сільської ради на баланс КП “Благоустрій”

Доповідач: начальник адміністративно-господарського відділу апарату Нерубайської сільської ради Савченко Н.М.

9

Доповідач: голова постійної комісії сільської з питань прав людини, законності, депутатської етики та регламенту Грубнік В.І.

10

Про затвердження Програми “Розвиток фізичної культури та спорту на території Нерубайської сільської ради на 2021-2025 роки”

Доповідач:начальник відділу молоді та спорту Вівсюк О.І.