ЗНО - 2021

Дата: 25.05.2021 16:36

Сьогодні, 25 травня 2021 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови у Нерубайській громаді.

Два заклади загальної середньої освіти приймали у своїх стінах учасників ЗНО міста Одеси та Одеської області.

У Нерубайському закладі загальної середньої освіти №2 І-ІІІ ст. із 180 учасників не з’явилися на пункт тестування 29 учасників, що склало 16%. У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Нерубайського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» із 360 учасників не з’явилися на пункт тестування 71 учасник, що склало 19,7%.

Вітаємо всіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання та бажаємо успішного подальшого складання усіх майбутніх іспитів.

Високих Вам навчальних досягнень та здійснення мрій!

З повагою, відділ освіти

Нерубайської сільської ради