Спортивні заходи присвячені Міжнародному Дню захисту дітей на території Нерубайської сільської ради (30.05.2021)

Дата: 31.05.2021 08:39

1. Веселі старти «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Місце проведення: шкільний стадіон Нерубайського НВК.

В програму входило 8 естафет, за підсумками яких і було

виявлено кращу спортивну сім'ю. Вітаємо з перемогою та з першим місцем сім'ю Домнар ("Авантюрист"), з другим місцем сім'ю Кушнір, та з третім - сім'ю Ємельянових ("Динаміт").

1.  Змагання з міні-футболу серед дітей 2007-2012 року народження.

Місце проведення: шкільний стадіон Нерубайського НВК

Щирі вітання всім учасникам змагань та велика подяка за активність, мужність і терпіння!

Найкращою групою підтримки визнано представників Нерубайської школи №2. Дякуємо всім вболівальникам та небайдужім, дякуємо вчителям, які підтримували сім'ї, ДЯКУЄМО ГРОМАДІ ЗА СВЯТО ТА ГАРНИЙ НАСТРІЙ!

Особлива подяка директору Нерубайського НВК Зубрицькій С.П. за гостинність, підтримку та допомогу; вчителям фізичної культури Нерубайського НВК Квасевичу М.В та Квасевичу В.М.; голові Нерубайської сільської ради Олегу Мишаглі та Управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

1. Веселі старти «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Місце проведення: шкільний стадіон Нерубайського НВК.

В програму входило 8 естафет, за підсумками яких і було

1.  Змагання з міні-футболу серед дітей 2007-2012 року народження.

Місце проведення: шкільний стадіон Нерубайського НВК