З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 17:12

Фото без описуЩиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Високо ціную ваш вагомий внесок у культурний розвиток нашої громади. Без вашої підтримки та розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності та творчої думки неможливі гарні та приємні зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну громаду, примножуєте їх успіхи та досягнення. Щиро дякую кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди та краси.
Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, а у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та добробут.
Зі святом!

Нерубайський сільський голова                                             О.Г.Мишаглі