Нерубайська громада являється учасником міжнародно проєкту DESIDE

Дата: 19.11.2021 14:28

Відтепер громади відповідають за розвиток освіти на місцях. Їхнє перше завдання — створити органи управління освітою.Проєкт DECIDE допомагає управлінцям пройти цей непростий шлях. Формування структурних підрозділів, майнові питання, бюджет і бухгалтерський облік, стратегічне планування та комунікація із громадою. В рамках даного проєкту 17.11.2021 у ЗЗСО І-ІІІст. Нерубайський НВК «школа-гімназія» відбулася тепла , змістовна , корисна та продуктивна робоча зустріч з експерткою Проєкту DESIDE Наталією Байтеміровою за темою «Піклувальна рада закладів освіти громади». Учасниками зустрічі стали ректорка КЗВО « Одеська академія неперервної освіти» Любов Кирилівна Задорожна, начальник Управління освіти, культури молоді, спорту та туризму Нерубайськоі сільської ради Гапоненко Л.Ф., начальник відділу освіти Управління освіти, культури молоді, спорту та туризму Нерубайськоі сільської ради Переверзєва Тетяна Михайлівна, директор ЗЗСО І-ІІІст. Нерубайський НВК «школа-гімназія» Зубрицька Світлана Петрівна, директор Нерубайськоі ЗОШ 2 Шестун В.В. , директор Холоднобалківськоі ЗОШ І-ІІІст. Ракицька Н.П., педагогічні представники закладів освіти та громадськості.

Ми дуже вдячні експертній допомозі провідних експертів і практиків проєкту DESIDE.