23 листопада відбулося четверте засідання робочої групи з стратегічного планування розвитку Нерубайської територіальної громади!

Дата: 29.11.2021 12:27

Нагадуємо, що розробка стратегії розвитку громади відбувається завдяки підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE  «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

У ході зустрічі члени робочої групи спільно із експертами проєкту розглянули питання:

• фіналізація матеріалів соціальноекономічного аналізу поточного розвитку громади;
  • опрацювання SWOTаналізу, який визначає головні внутрішні (сильні та слабкі сторони) та зовнішні (можливості та загрози) фактори розвитку громади.

Найближчим часом планується завершити поточний етап  - діагностики актуального стану та передумов розвитку громади, що стане основою для подальшого стратегічного планування у громаді.