Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку в Нерубайській сільській раді!

Дата: 29.11.2021 14:52

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень» Нерубайська сільська рада, повідомляє, що з 1 жовтня 2021 року розпочинається перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

Для проходження перереєстрації мешканцям Нерубайської сільської територіальної громади (с. Нерубайське, с. Холодна Балка, с. Велика Балка, с. Алтестове, станція Усатове), які перебувають на квартирному обліку в Нерубайській сільській раді в термін до 31 грудня 2021 року необхідно надати наступні документи:

- заяву про поновлення даних в обліковій справі;

- довідку про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї за формою встановленою в додатку 13 (форма 13);

- довідку про склад сім’ї;

- копію паспорта (ст. 1, 2, 10 та всі сторінки з відмітками реєстрації) черговика та повнолітніх членів сім’ї (у разі наявності паспорта громадянина України у формі картки додати додаток про реєстрацію місця проживання);

- копії свідоцтво про народження неповнолітніх дітей (у разі наявності);

- копія свідоцтва про одруження (у разі наявності);

- копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (розлучення, смерть, тощо);

- копії картки платника податків всіх членів сім’ї;

- копії документів, які підтверджують право громадянина та членів його сім’ї на надання пільг під час зарахування на квартирний облік відповідно до вимог чинного законодавства;

- громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином;

- довідка з місця роботи на всіх працюючих членів сім'ї (для пенсіонерів-копія пенсійного посвідчення);

- копія технічного паспорту та копія документу, що підтверджує право власності на житло (свідоцтво про право власності - якщо житло приватизоване);

- інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта (на обох членів подружжя).

За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту та охорони здоров’я Нерубайської сільської ради, за адресою: с. Нерубайське, площа Партизан, 8, або за телефоном: (048)789-51-12, 097-351-15-45 – Селіхова Катерина Юріївна.

Дні прийому документів (крім вихідних та святкових днів):

понеділок - четвер з 8:30 до 16:00,

п’ятниця з 8:30 до 15:00,

обідня перерва з 13:00 до 14:00.