Привітання з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 17:25

Сьогодні наша країна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних Сил України. Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції загартовувались у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

У 2014 році наші Збройні Сили пройшли перевірку на боєздатність та міцність. Країна мобілізувалася і за короткий строк сформувалась справжня національна гордість, яка гарантує стабільність та суверенітет України.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу!

І в цей святковий день хочу подякувати кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров'я і добробуту вам! Миру і злагоди!

Сільський голова                                                                                        О.Г.Мишаглі