Заклади загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради прийняли участь в обласній виставці - акції "Ялинка", яку проводить Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання

Дата: 07.12.2021 12:32

Учні старших класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нерубайського НВК "школа-гімназія " першими відгукнулися на пропозицію прийняти участь у конкурсі. Учень Нєдєв В.В. ( 9В клас) власноруч створив розкішну новорічну композицію "Свято наближається". Жук Валерія разом з Мельник Юлію(9В клас) попрацювали над новорічною композицією "Ялинка- топотушка". Передістова Вікторія(11 Б клас) приймає участь у конкурсі зі своєю композицією "Ніч яка місячна". Дівчата 11 А класу Гайленко Вікторія,Жрьоменко Єлизавета та Охременко Олена створили стилізовану ялинку під назвою "Супер ялинка".

Свої новорічні композиції показали і учні Нерубайського закладу загальної середньої освіти №2 І-ІІІ ступенів. Данилов Святослав (учень 6 В класу) створив новорічну композицію "Кошик щастя". Доценко Діана ( учениця 8Б класу) зробила стилізовану ялинку під назвою "Красуня".

Дівчата 6Б класу Шаповал Ірина та Шаповал Кіра придумали свою стилізовану ялинку під назвою "Еко-ялинка".

Кожна дитяча композиція-це неймовірний шедевр, фантазія думок, гармонія душі з навколишнім середовищем.

Дякуємо усім за роботу і підтримку наших дітей.