Юні спортсмени Нерубайської громади відвідали футбольний матч "Чорноморець-Дніпро-1"

Дата: 09.12.2021 14:32

6 грудня 2021 року юні спортсмени Нерубайської громади відвідали футбольний матч "Чорноморець-Дніпро-1". Дана подія відбулась в результаті співпраці депутата ВР Колебошина С.В. та Нерубайської сільської ради.

У серпні місяці команда Сергія Валерійовича почала реалізацію програми підтримки спортивної молоді округу та створила «особливий» футбольний сектор, квитки на який є безкоштовними для учасників програми. Ці заходи проводяться з метою популярізації здорового способу життя та додаткової мотивації юних спортсменів . Дякуємо помічнику депутата ВР Зеленському Сергію Олександровичу за чудову комунікацію та всій команді Колебошина С.В. за позитивні емоції та гарний відпочинок дітей Нерубайської громади.