Дата: 30.12.2021 11:25

Приємний сюрприз-подарунок від держави прибув у заклади загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради. 37 нових ноутбуків отримали два заклади освіти: Нерубайський ЗЗСО ,2 І-ІІІ ст. (20 ноутбуків) та Холоднобалківський ЗЗСО І-ІІІ ст. (17 ноутбуків).

Ми добре знаємо,що нова техніка завжди потрібна школі,а особливо в умовах дистанційного навчання.

Мінцифра разом із Міністерством освіти та науки впроваджує ініціативу "Ноутбук кожному вчителю" і це тільки початок.

Питання технічного забезпечення вчителів не має сьогодні розглядатися як розкіш,оскільки це базова необхідність для нормальної роботи сучасного вчителя.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Одеської обласної адміністрації за вагому підтримку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради.