Результати конкурсу фотоаматорів ,,Моя країна-Україна!"

Дата: 01.02.2022 16:46

Протягом грудня 2021 року проводився обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна-Україна!".

Учасниками конкурсу стали 517 авторів, що представили понад 1500 фоторобіт за 7 номінаціями.

За рішенням журі Конкурсу 50 робіт 26 авторів визнано переможцями.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна-Україна!" перемогу у номінації ,,Жанрове фото" отримала учениця 9 Б класу Нерубайського закладу загальної середньої освіти 2 І-ІІІ ступенів (НАТІ) ЛЕЩУК ОЛЬГА.

ЛЕЩУК ОЛЬГА нагороджена дипломом ІІІ ступеню Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання авторів робіт-переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна-Україна!"

Дякуємо вчителів та адміністрацію Нерубайського закладу загальної середньої освіти 2 І-ІІІ ступенів (НАТІ) за організацію та участь у Конкурсі.

Вітаємо ученицю 9 Б класу ЛЕЩУК ОЛЬГУ з перемогою!

Пишаємось нашими талановитими учнями Нерубайської громади!

Не зупиняємось, працюємо і перемагаємо!