Розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2022 року

Дата: 11.02.2022 12:02

01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за плату.

Реєстрація на тестування триватиме до 09 березня 2022 року. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 01 березня 2022 року.

Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації https://youtu.be/vtY2zdPRU7o