Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв

Дата: 18.02.2022 13:23

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти ,,Край, в якому я живу,, учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нерубайський НВК ,,школа-гімназія,, КУЗНЄЦОВА АНДРІЯ (8 клас), ТЕРНАВСЬКУ МАРІЮ (9 клас) та керівника ТКАЧЕНКО ТЕТЯНУ СТЕПАНІВНУ.

Наші переможці посіли І місце та нагороджені дипломами І ступеня Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

У конкурсі брали участь 20 музеїв закладів освіти за профілями: військово-історичні,етнографічні,історії освіти,історії закладу освіти,музеї історико-краєзнавчого профілю.

Представлені на конкурс матеріали свідчать,що музей нашого закладу освіти служить благородній справі - вихованню патріотів рідного краю.

Дякуємо за творчий ентузіазм учнів, керівника конкурсу, адміністрацію ЗЗСО І-ІІІ ст. Нерубайського НВК ,,школа-гімназія,,.

Бажаємо самовдосконалення,подальших успіхів та нових досягнень.