В ОДЕСІ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ НА ПЕРШІСТЬ ФСТ «ДИНАМО» З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Дата: 21.02.2022 11:31
Кількість переглядів: 235
18 лютого в ігровому залі спортивного комплексу «Динамо» відбулися змагання на першість Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу серед колективів фізичної культури, з нагоди 90-річчя від Дня заснування Одеської області. В змаганнях взяли участь 8 найкращих команд представників силових структур Одещини.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-4-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-28-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-16-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-29-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-24-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-20-1024x683.jpg)
В результаті завзятої боротьби переможницею змагань стала команда Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Друге місце зайняла збірна команда Головного управління Національної поліції в Одеській області, третє – команда Головного управління ДСНС України в Одеській області, четверте – команда Одеський державний університет внутрішніх справ.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-5-1024x664.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-4-1024x683.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-9-1024x686.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/14-4-1024x663.jpg)
Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, почесними грамотами та спортивним інвентарем з символікою «Динамо».