Як отримати довідку внутрішньо переміщеної особи в Нерубайській громаді?

Дата: 11.04.2022 17:59

Для отримання довідки ВПО треба звернутись до управління соціального захисту населення Нерубайської сільської ради (приймальні дні: понеділок та четвер) та при собі мати ОРИГІНАЛИ наступних документів та їх КОПІЇ:

• паспорт (якщо іd картка + форма 13 (реєстрація) або інший документ, який може підтвердити місце проживання (це може бути домова книга, довідка з роботи, студентський квиток та інше);
  • картку платника податків;
  • якщо є діти тоді:
  • свідоцтво про народження дітей (паспорт чи картку платника податків за наявності у дитини);
  • МСЕК, якщо є інвалідність;
  • Рішення про опіку (якщо підопічна дитина).

Для оформлення допомоги ВПО необхідно надати той же пакет документів + реквізити карткового рахунку, куди будуть перераховані кошти (не картка, а РЕКВІЗИТИ IBAN (UA....))

Якщо ви оформлюєте і довідку, і допомогу, то ви повинні мати два пакети копій документів.

Телефон для довідок: (048) 789 51 12.