До уваги випускників шкіл! Умови вступу до вищих навчальних закладів цивільного захисту

Дата: 26.04.2022 16:24

Умови вступу до вищих навчальних закладів цивільного захисту

Для всіх, хто серцем і душею          бажає обрати для себе професію мужніх та відважних, для молодих людей, які твердо вирішили присвятити своє життя нелегкій, але почесній службі в ім’я життя і спокою людей, навчальні заклади Державної служби  України з надзвичайних ситуацій – це саме ті навчальні заклади, які перетворять Ваші мрії в реальність.

На навчання до вищих навчальних закладів цивільного захисту приймаються громадяни України віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту Термін навчання – 4 роки, освітній ступінь – «Бакалавр»).

Для оформлення особової справи кандидата на навчання, необхідно звернутися до підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (державна пожежно-рятувальна частина міста) до 13 травня поточного року вступу.

ЗНО та ЄВІ не потребується.

Отримати освіту фахівців оперативно-рятувального профілю можна в наступних навчальних закладах цивільного захисту:

1. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

2. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

3. Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця)

4. Ліцей цивільного захисту ЛДУ БЖД (м.Вінниця) (після 9 класу)

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ГАРАНТОВАНЕ.

Вступники, що будуть зараховані до ВНЗ цивільного захисту на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, знаходяться на повному державному забезпеченні (забезпечуються харчуванням, речовим майном та грошовим утриманням).

За додатковою інформацією звертатися за адресою:

м. Одеса, провулок Привокзальний, 2, тел. 050-333-23-99:

м. Біляївка, проспект Незалежності, 5 тел. 2-18-72;

смт. Доброслав, вул. Грубніка, 37,  тел. 098-950-60-22.

За посиланням короткі відео: