Атестація педагогічних працівників 2021-2022 навчальний рік

Дата: 13.05.2022 16:28

5 квітня 2022 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісій ІІ-го рівня Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради. Відповідно до рішення атестаційної комісії ІІ рівня атестовано 30 педагогічних працівників закладів освіти Нерубайської сільської ради.

Згідно до  Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту»,  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,     Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року №930, (далі Типове положення), зі змінами, атестаційною комісією закладів освіти І рівня були надані матеріали, в яких презентували  напрацювання атестуючих педагогічних працівників  у міжатестаційний період.

Незважаючи на воєнний стан, атестація педагогічних працівників 2021-2022 року пройшла у визначені  терміни згідно затверджених планів та графіків.   Всі педагогічні працівники, які підлягали черговій атестації  успішно підтвердили свій кваліфікаційний рівень підготовки.

В ході атестації особлива увага була приділена виконанню вимог пунктів 1.8. та 3.25. Типового положення щодо проходження  підвищення кваліфікації педагогічними працівниками.

У 2021-2022 навчальному році згідно листа МОН  України №1/9-683 від 04.11.2019 «Про підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників» та Порядку підвищення кваліфікації педкадрів (постанова КМУ від 21 серпня 2019  № 800) загальний обсяг підвищення кваліфікації на одного педагогічного працівника не може бути менше 150 годин на п’ять років. Встановлені мінімальні вимоги щодо обсягу (кількості годин), а саме 90 годин підвищення кваліфікації педпрацівників, пройдені відповідно до п.1, якщо завершення атестації припадає на 2022 рік.

Всього у 2021-2022 навчальному році атестовано 30 педагогічних працівників атестаційною комісією ІІ рівня.

За результатами атестаційної комісії ІІ-го рівня визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

• «спеціаліст вищої категорії» – 8 пед. працівників;

За результатами атестаційної комісії ІІ-го рівня визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню:

• «старший вчитель» – 2 пед. працівника;

За результатами атестаційної комісії ІІ-го рівня визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню:

• «Старший учитель» – 6 пед. працівників;
  • «Учитель методист» – 5 пед. працівників;

Присвоєна кваліфікаційна категорія:

• «спеціаліст вищої категорії»  – 4 пед. працівникам;

Присвоєно педагогічне звання:

• «старший учитель» – 2 пед. працівникам;

За результатами атестаційної комісії ІІ-го рівня визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  присвоїти педагогічне звання:

• «психолог-методист» 1 пед. працівнику;
  • «учитель методист» 1 пед. працівнику;

За результатами атестаційної комісії ІІ-го рівня визнано такими, що відповідають раніше присвоєному 11 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 1 пед. працівнику;

Вітаємо педагогічних працівників закладів освіти нашої громади із черговою атестацією.  Бажаємо нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей.

Ми пишаємося Вами. Дякуємо за творчість, професіоналізм.

Ви – найкращі!