Онлайн підтримки волонтерам та волонтерським ініціативним групам у форматі віртуальний тайм-клаб «Я волонтерю!»

Дата: 15.06.2022 13:44

Ви волонтер(ка), представник(ця) волонтерської спільноти або ініціативи чи представник(ця) органу місцевого самоврядування чи військово-цивільної адміністрації, який взаємодіє з волонтерами?

? Ви допомагаєте мешканцям деокупованих міст, вимушено переміщеним особам, піклуєтесь про дітей, людей літнього віку, кинутих напризволяще тваринок або допомагаєте оснащенням українським воїнам на передовій?

? Ви разом із друзями та однодумцями 24/7 робите щодня все можливе для наближення перемоги України?

Так, це Ви! І саме таких людей шукає нова програма менторської онлайн підтримки волонтерам та волонтерським ініціативним групам у форматі віртуальний тайм-клаб «Я волонтерю!», який організовується і проводиться проєктом Ради Європи в Україні «Зміцнення громадської участі у процесі прийняття рішень в Україні» у партнерстві з Асоціацією міст України. Менторська програма розроблена відповідно до стандартів методики CivicLab і проводиться за принципом «навчання через дію».

Формат «тайм-клаб» - це короткотривалі 30-40 хвилинні зустрічі, живий діалог із ментором(кою) з питань, які цікавлять саме Вас, жодної теорії - суцільна практика! Віртуальний тайм-клаб «Я волонтерю!» - Ваша індивідуальна менторська підтримка.

Ми готові разом з Вами детально обговорити та надати практичні поради:

• як зробити розподіл гуманітарної допомоги прозоро, ефективно та без зайвих проблем;
  • запустити облік гуманітарного складу – легко, зручно та без всяких проблем;
  • використати вже сьогодні цифрові інструменти моніторингу результатів роботи організації.

І це ще не весь перелік тем і питань! Цікаво? Корисно? На часі? Тоді не гайте часу, реєструйтесь вже зараз за посиланням  https://bit.ly/3MbYRAz . Для можливості участі у першому відборі кандидатів, будь ласка, зареєструйтесь до 19 червня включно.

• Заявки на участь приймаються до 18.07.22 включно.
  • Перші індивідуальні зустрічі розпочнуться вже 20.06.22
  • Менторська програма триватиме до 22.07.22.

Детальний індивідуальний графік зустрічей (тривалість, кількість, час, день, тема) буде сформовано для кожного з відібраних учасників(ць).

Запрошуємо Вас взяти участь!