Визначено переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику «О спорт – ти мир!»

Дата: 17.06.2022 22:52

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Одеська територіальна організація «Колос» визначила переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику «О спорт – ти мир!», присвячений Дню захисту дітей.
У конкурсі взяли участь малюнки 263 дітей з 36 громад області.

Від Нерубайської громади приймали участь:
1.Мухина Ярослава
2.Гордієнко Марк
3.Губіцький Максим
4.Ярослава Кудим
5.Овчаренко Ганна

Для всіх учасників надійшли подарунки від "Колоса" - диплом та фрізбі (летючий диск - пластмасовий спортивний снаряд для занять спортом на свіжому повітрі). Запрошуємо наших зірочок до Нерубайської сільської ради у четвер 23 червня 2022 року о 12.00 на зустріч з головою  громади Олегом Мишаглі. Під час зустрічі дітям будуть вручені подарунки від "Колоса" та смаколики від голови громади.

Висловлюємо подяку всім організаторам конкурсу, батькам та  наставникам за підтримку інтересу дітей до спорту та фізичного розвитку. Пишаємось нашими дітьми та безмежно вдячні за активність та внесок у створення позитивного іміджу Нерубайської громаді в спортивній спільноті Одеської області.
З повагою, відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради.
Примітка: за всіма питаннями звертатись за тел . 096 2346 052 Олена Вівсюк