Результати Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Конституція для всіх: і великих, і малих»

Дата: 30.06.2022 23:50

Сьогодні відбулось нагородження учасників Всеукраїнського онлайн-конкурсу із правового просвітництва, який був проведений на місцевому рівні, «Конституція для всіх: і великих, і малих». Метою якого було: ознайомлення дітей з основними положеннями Конституції України та підвищення рівня правосвідомості, що є надзвичайно важливо для кожного громадянина нашої держави.

28 дітей та підлітків прийняли участь у конкурсі та були нагороджені головою громади Олегом Мишаглі подарунками та солодощами.

Висловлюємо подяку організаторам, керівникам аматорських колективів і завідуючим бібліотек за розвиток творчого потенціалу і правової культури дітей і батьків.

Вдячні усім учасникам конкурсу за активну участь і вітаємо з успішним виконанням завдань.

З повагою, відділ культури і туризму Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради.