Нерубайська громада
Одеська область, Одеський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

30 травня – 01 червня 2022 року відбувся 1-ий конкурс-фестиваль дитячої творчості «Країна дитячих мрій» до Дня захисту дітей

Дата: 05.07.2022 15:35
Кількість переглядів: 163

Фото без опису

 

Результати фестивалю-конкурсу «Країна дитячих мрій» 30.05.2022 року

Вокал

№п/п

ПІ учасника

вік

номінація

 

1

Улизько Кіра

7 р.

Естрадний спів

За кращий сценічний образ

2

Давидова Аліса

6 р.

Естрадний спів

За кращий виступ-дебют

3

Станіславчик Ярослава

7 р.

Естрадний спів

За кращий вокально-хореоргафічний виступ

4

Краснянька Галина

9 р.

Академічний спів

ІІ місце

5

Воєвода Дар’я

9 р.

Академічний спів

І місце

6

Белякова Софія

9 р.

Академічний спів

ІІ місце

7

Мацкул Анна

9 р.

Естрадний спів

ІІІ місце, за кращий патріотичний виступ

8

Самойленко Георгій

9 р.

Естрадний спів

 ІІІ місце

9

Мазур Іванна

 

Естрадний спів

ІІ місце

10

Куйдан Варвара

 

Естрадний спів

За кращий артистичний виступ

Ансамблі та хори

11

ВА «Нерубайчики»

6-8 р.

Естрадний спів

І місце

12

ВА «Калинонька»

-

Естрадний спів

За кращий колективний виступ

Інструментальний жанр

Гітара

13

Савченко Володимир

10 р.

Гітара

ІІ місце

14

Гуменний Дмитро

10 р.

Гітара

За краще виконання творів одеських авторів

Духові та ударні інструменти

15

Зюбровська Аня

8 р.

Блокфлейта

За збереження народних музичних традицій

Акордеон, баян

16

Лоза Анна

11 р.

Акордеон

За краще виконання народної пісні

17

Лапшин Тимур

10 р.

Баян

ІІ місце

18

Гумен Олександр

9 р.

Акордеон

І місце

19

Даниляки Олександра

10 р.

Баян

ІІІ місце

Фортепіано

20

Капсамун Кирил

9 р.

Фортепіано

ІІ місце

21

Ничипуренко Аліса

9 р.

Фортепіано

ІІ місце

22

Волошин Вініамін

11 р.

Фортепіано

ІІІ місце

23

Дімова Катерина

12 р.

Фортепіано

І місце

24

Романенко Олександра

12 р.

Фортепіано

ІІІ місце

25

Дубова Ліана

12 р.

Фортепіано

ІІ місце

Читці

26

Проценко Крестина

 

Читець

Кращий молодший читець

27

Потьомка Марія

12 р.

Читець

За краще самодіяльне виконання Т.Г. Шевченка

28

Бояркіна Анастасія

14 р.

Читець

За краще емоційне читання

Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

29

Нікоола Софія

6 р.

Образотворче мистецтво

І місце

30

Довганюк Злата

6 р.

Образотворче мистецтво

ІІ місце

31

Соколова Вікторія

6 р.

Образотворче мистецтво

ІІ місце

32

Мороз Софія

11 р.

Образотворче мистецтво

ІІІ місце

33

Кравцова Ксенія

11 р.

Образотворче мистецтво

І місце

34

Дергач Максим

11 р.

Образотворче мистецтво

За кращу художню роботу

35

Бонтас Дарья

10 р.

Образотворче мистецтво

ІІ місце

36

Садковська Олеся

11 р.

Образотворче мистецтво

За кращу креативну роботу

37

Соколова Єва

9 р.

Образотворче мистецтво

ІІ місце

38

Харитонова Надія

12 р.

Образотворче мистецтво

І місце за художній реалізм

Хореографія

39

ХК КЗ «НШМ» середня група

9-11

Естрадно-народна

ІІ місце

40

ХК «Каприз»

 

Естрадно-народна

І місце

41

ХК «ВіваДенс»

 

Естрадна

ІІ місце

42

ХК СанРайз

 

Естрадна

ІІІ місце

43

ХК КЗ «НШМ» старша група

12-14

Естрадно-народна

ІІ місце


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень