#здоровіканікули2022

Дата: 21.07.2022 11:02

#здоровіканікули2022 Управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради реалізується та підтримується започаткований проєкт Міністерства освіти і науки України "Будь активним заради Миру".

З великим задоволенням, 20 липня 2022 року, молодь Нерубайської громади прийняла участь у фізкультурно-оздоровчих заходах "Здорові канікули 2022".

Змагання з волейболу, шахів, шашок з запрошенням відомих спортивних зірок стало справжнім святом для нашої громади.

Захід відкрили оперні співаки, волонтери гурту "Хвиля" (Андрій Харламов, Володимир Чміль, Дмитро Форфоломєєв, Анастасія Форфоломєєва), які виконали гімн України та подарували українські чарівні пісні.

Олімпійська чемпіонка з волейболу, заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи, найкраща блокуюча спортсменка Соколовська Олена Рабігівна провела майстер-клас з учнями нашої громади та була суддею у грі з волейболу.

Гросмейстер, чемпіон України з шахів Голубєв Михайло Володимирович провів майстер-клас з шахів та надав цінні поради нашим учням.

Щиро вітаємо переможців: Поливяного Артема (шахи), Іванову Марію (перше місце з шашок), Кушніра Миколу (друге місце з шашок), Байду Артема (третє місце з шашок),у грі з волейболу перше місце посіла команда "Нерубайські козачата", друге- команда "Мітеор".

Висловлюємо подяку нашим організаторам фізкультурно-оздоровчого заходу вчителям фізичної культури Нерубайського академічного ліцею №2 Попову Б.С., Демченку Д.В., вчителю Даниловій Г.О. спонсорам волонтерської організації "Бабуся Лео" та керівнику "Островок-НАТІ" Ковалю В.В.

Бажаємо усім учасникам гарного настрою, літнього, мирного відпочинку.

Все буде Україна!