Привітання начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука з Днем села Нерубайське!

Дата: 22.08.2022 11:40

Вітаю земляків з Днем заснування села Нерубайське Одеського району!

Засноване вільними козаками, одне з найстаріших сіл району, Нерубайське має славну історію, відоме героїчним партизанським супротивом та оповите легендами. Мешканці села – справжня родина, в якій вміють чути одне одного і злагоджено працюють для майбутнього.

Сьогодні своє родинне свято Ви відзначаєте в умовах війни, у найскладніші для України часи. Але жорстокі випробування ще більш згуртовують та роблять сильнішою велику нерубайську родину.

Упевнений, попереду у Вас багато свят та перемог, які ми разом зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі!

Бажаю Вам миру, спокою, злагоди, добробуту для усієї громади і кожного її мешканця!

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук