З Днем знань!

Дата: 01.09.2022 17:31

Сьогодні мав би пролунати перший дзвоник в наших школах.. Ми мали б з посмішками зустрічати новий навчальний рік.. Та реальність інша, ми 7-й місяць захищаємо свою незалежність!

Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне. Цей день завжди хвилюючий, адже саме з нього юні серця починають незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до нових знань та звершень, до самостійного життя. Ми сильна нація! Вірю, у вас все вийде!
Вчителям та батькам хочеться побажати терпіння та наснаги! Головне для нас зараз зберегти життя та здоров‘я дітей! Разом ми впораємось з усіма негараздами та обов‘язково зустрінемось на шкільному подвір‘ї!
З вірою у майбутнє нашої країни!
З вірою у наших дітей!
З вірою у найскорішу перемогу!??

Зі святом! З Днем знань!

Сільський голова                                                  О.Г.Мишаглі