До уваги операторів ринку, що здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів

Дата: 26.09.2022 14:20

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 року №159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів Держпродспоживслужба  інформує операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу продукції:

-стосовно виявлення тропанових алкалоїдів у кукурудзяних чіпсах, що експортувалися з Німеччини (виробник: Alnatura Produktions-und Handels GmbH,Germany) до України (отримувач: ТОВ «БЮРО ВИН» вул. Мечнікова, 9, м. Київ, 01021; ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115) додатки додаються.