Цими вихідними відзначали День туризму

Дата: 03.10.2022 17:41

Всі ми знаємо, що з давніх-давен, протягом багатьох століть, людину вабить дорога. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.

На жаль, війна внесла свої корективи й ми були вимушені провести пізнавально-спортивний захід присвячений Дню туризму 1 жовтня. Ми запросили діточок-переселенців, через обмеження, але наступного року обов’язково зробимо таке свято для всіх дітей громади у нашій вільній незалежній Україні.

Діточки та дорослі мали можливість попрактикуватись і прослухати пізнавальні лекції, які точно стануть у пригоді.

Навчились надавати першу медичну допомогу, розпалювати багаття, збирати туристичний рюкзак, розкладати намет.

Також усі охочі мали можливість взяти участь у розважально-альтернативному квесті “Школа виживання”, де додатково навчились долати канатну переправу, лабіринт на велосипеді та діяти, як єдине ціле, для досягнення спільної мети.

Інструктори провели майстер-класи, які зацікавили навіть дорослих. Батьки з діточками із захватом виготовляли окопні свічки для ЗСУ та навчались плести браслети виживання.

Для маленьких діточок на захід завітали динозаврики та вирушили у похід з малечею у пошуках скарбів.

Після нагородження та отримання подарунків всі бажаючи поласували смачною кашею, яка готувалась у справжній польовій кухні та відвідали музей у катакомбах, де побачили картинну галерею та «Сад чудес».

Безмежно вдячні усім організаторам за активну участь та допомогу!