Вітаємо з Всесвітнім днем пошти!

Дата: 09.10.2022 16:29

Фото без описуГолова громади МИШАГЛІ Олег Григорович привітав працівників пошти з професійним святом!

"Ваша робота надзвичайно важлива - ви доставляйте листи, посилки й телеграми в будь-який кінець світу. Дякую за відповідальне ставлення до роботи, за те, що за будь-яких обставин ви вчасно доставляєте адресату важливу інформацію та цінні емоції відправника.

Бажаю, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, ви одержували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі вам завжди вистачає сил і наснаги, терпіння, витривалості і успіхів на роботі, затишку й благополуччя в родинному колі. Гарного вам настрою та міцного здоров'я!"