Товариська зустріч з футболу між працівниками прокуратури, поліції, військовослужбовцями та збірною командою Нерубайської та Усатівської громад

Дата: 11.10.2022 14:39

До Дня захисників та захисниць України, який ми будемо відзначати 14 жовтня, за участю голови громади МИШАГЛІ Олега Григоровича проведено спортивні змагання між працівниками прокуратури, поліції, військовими та збірною командою Нерубайської та Усатівської громад. Спорт завжди об‘єднував, тим паче зараз, коли ми кожен день боремось за нашу свободу. Тому, 7 жовтня, було проведено футбольний турнір саме з цією метою - об‘єднати всіх у прагненні найскорішої перемоги!

За результатами ігор команди так розподілили призові місця:

І місце - команда поліції;

ІІ місце - збірна Усатівської громади;

ІІІ місце - команда військовослужбовців Нерубайської ОТГ.

Було прийнято рішення, що переможець ігор призовий фонд перерахує на потреби ЗСУ!

Вітаємо всіх учасників змагань! Разом ми обов’язково переможемо!