Привітання з Днем захисників та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 14:46

Захисники та захисниці України!??????
У день Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва хочеться подякувати Вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, стійкість та мужність, якими Ви здобуваєте перемогу для України!

Герої країни, воїни світла – захисники України, що мужньо боронять рідну землю від ворога, у вас є сила нескорених, яка веде до спільної мети! Вітаю всіх вас із професійним святом і бажаю міцності духу, незламної віри, незгасимої енергії, добра, плідної праці на благо української держави, успіхів у виконанні завдань, добробуту та впевненості у кожній дії! Миру нам всім!

Ми також пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, пам'ять про яких буде завжди жити у наших серцях. Вони для нас приклад мужності та любові до України.
Герої не вмирають! Вони захищають нас з небес!

Шана та низький уклін всім захисникам! Дякуємо за Ваш героїзм та незламність!
Слава усім наших героям!
Слава всім, хто воює, працює та допомагає!
Слава Україні!