Всеукраїнська дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура») в Нерубайській громаді

Дата: 19.10.2022 11:45

18 жовтня 2022 року, за участі голови громади МИШАГЛІ О.Г., відділом освіти разом з відділом молоді та спорту і відділом культури та туризму Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку гру «Сокіл» («Джура»). У складі журі були присутні Варланов Євген Олександрович – молодший лейтенант, Ліщенко Роман Васильович – головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради, Кошик Дмитро Григорович – інструктор з фізичного виховання відділу молоді та спорту Управління культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради та спеціально запрошений гість санітарний інструктор військової частини – Герб Юрій Віталійович.

У Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі «Сокіл» («Джура») приймали участь учні чотирьох закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради віком від 11 до 14 років:

Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. Рій «Козака Нечая»;

Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. Рій «Молода Січ»;

Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. Рій «Патріоти 3»;

Великобалківська гімназія Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. Рій «Патріоти».

За результатами проведених завдань склались наступні результати:

Переможцями першого конкурсу «Впоряд» у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки  стали:

І місце - Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Козака Нечая»;

ІІ місце – Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Молода Січ»;

В конкурі «Майбутній охоронець», який організовували військовослужбовці та інструктор з фізичної культури Коваль В.В., переможні місця посіли наступні рої: І місце – Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти 3», ІІ – Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Молода Січ», ІІІ – Великобалківська гімназія Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти».

Змагання «Смуга перешкод» продемонструвала нам наступних переможців: І місце – Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Козака Нечая», ІІ місце – Великобалківська гімназія Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти», ІІІ місце – Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Молода Січ».

У конкурсі «Перетягування канату» призові місця отримали: І місце – Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти 3», ІІ місце –Великобалківська гімназія Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти», ІІІ місце – Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Козака Нечая».

Конкурс візитка рою. Тема «Україна назавжди». Завдання конкурсу було продемонструвати творчо-мистецький звіт рою (мистецька композиція) у вигляді відеоролику. Кожен рій у повному складі представив театралізоване дійство тематика якого пов’язана з історичними подіями Незалежності України.

Змагання «Таборування». Проводилась оцінка побуту та чистоти табору.

ІІ місце – Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Козака Нечая»;

Інтелектуальні змагання з історії України гра-вікторина «Відун»:

І місце отримав Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Рій «Молода Січ», ІІ місце – Великобалківська гімназія Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області «Патріоти» ІІІ місце – Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти 3».

Змагання «Рятівник». Конкурс складався з тестових завдань щодо надання домедичної допомоги. Конкурс допомагав оцінювати санітарний інструктор військової частини – Герб Юрій Віталійович

І місце – Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти 3»;

ІІІ місце – Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Молода Січ».

За результатами всіх конкурсів загальними переможцями стали:

Перше місце посів Нерубайський академічний ліцей №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Козака Нечая», друге – Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Молода Січ», трете – Холоднобалківський академічний ліцей №3 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, рій «Патріоти 3».

Дякуємо за смачну кашу Овсюку Олександру Степановичу директору меморіального-комплексу «Партизанської слави», начальнику відділу молоді і спорту Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Олені Вівсюк, начальнику відділу культури і туризму Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Олені Дідур, представникам військових частин та співробітникам Національної поліції за участь в військо-патріотичному заході для учнівської молоді Нерубайської громади.