Шановні мешканці с.Велика Балка! Щиро вітаємо вас з Днем села!

Дата: 22.10.2022 23:39

В цей день ми як ніколи відчуваємо себе частинкою великої родини з власним колоритом, традиціями і славною історією. На жаль, цьогоріч це свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак, але віримо, що зовсім скоро це мине. Тому, у ці непрості для нашої країни часи, так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей, разом працювати на благо нашої громади!

Сьогодні хочеться побажати всім добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичимо всім Божого благословення, щастя та добробуту.

Миру всім нам і нашій Україні!

Зі святом!

ВІДЕО ПРИВІТАННЯ

Фото без описуФото без опису