28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 12:56

Цього дня ми вшановуємо українців, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни. Низько вклонімось усім героям, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Та цьогоріч ми робимо це, тримаючи в руках не квіти, а зброю. Як і 78 років тому, український народ став на оборону власної землі. В той час ми здобули перемогу. Тому і зараз обов’язково її здобудемо!

Визволення України від нацистів у 247-й день нашої боротьби стає символічним: результатом нашої боротьби неодмінно стане визволення всіх захоплених територій!

Так чи інакше, але наша земля завжди стає вільною. Спротив стає гордістю. Боротьба стає перемогою. А Україна стає єдиною!