Голова громади привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом

Дата: 09.11.2022 17:41

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, вітаю вас із професійним святом!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Особливо в цей нелегкий для країни час! Ви стали невід‘ємною частиною боротьби проти окупанта, ви підіймаєте бойовий дух наших захисників та волонтерите!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. І зараз це працює! Ми уособлюємо себе як націю, в тому числі й через культуру!

В цей день хочеться побажати вам творчої наснаги, польоту думок та фантазій, успішної реалізації нових проєктів. Нехай будуть здорові та щасливі ваші близькі, а у ваших сім'ях панує гармонія та любов!

Миру всім нам! Та найскорішої перемоги!

Фото без описуФото без опису