ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 15.11.2022 15:56

Листопад - це місяць різноманітних  конкурсів та інтелектуальних змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Нерубайської громади.

21 учень Нерубайської територіальної громади приїхали до академічного ліцею 1 аби взяти участь у ІІ-му етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі-Конкурсу).

Серед переможців Конкурсу перше місце посіли учні: 6-го класу Нерубайського академічного ліцею 1 ЧЕБАНЕНКО СОФІЯ ( учитель Кудренко Т.В.); 8-го класу ПАСТУШЕНКО ВАЛЕРІЯ ( учитель Черноморець Л.В.).

Перше місце посіла учениця 7-го Нерубайського академічного ліцею 2 ЧИКЛІНОВА ЄЛИЗАВЕТА  (учитель Бородіна Т.В.).

Два перших місця посіли учні Холоднобалківського академічного ліцею 3  - це учень 9-го класу ЧУЛОЧНІКОВ ГРИГОРІЙ (учитель Чорна Т.Г.) та учениця 10 класу БОЯРКІНА АНАСТАСІЯ (учитель Сидоренко Ю.А.).

Базовими предметами Конкурсу були українська мова і література.

Мета Конкурсу-вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді,майбутньої плеяди літературних митців,розвиток їх творчого потенціалу,виховання у молодого покоління українців поваги до державної мови і традицій свого народу,підвищення рівня мовної освіти в Україні  та за її межами.

Щиро вітаємо переможців!

Наші талановиті учні є гордістю не лише Нерубайської громади але й всієї країни, бо ми разом робимо добрі справи та йдемо до Перемоги.

Бажаємо учасникам та переможцям здобутків та перемог,впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові вершини!