З Днем Гідності та Свободи, вільні і незламні!

Дата: 21.11.2022 22:27

Українці - непереможні! Ми готові ціною власного життя захищати незалежність, свободу, рівність та повагу.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що беруть участь у війні заради незалежності нашої країни. Цьогоріч це свято особливо відбивається в наших серцях і ми, українці, маємо пам’ятати про подвиг та жертовність всіх героїв! Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти спільної мети – побудови вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. У скрутну хвилину ми повинні підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим ЗСУ, які звільняють українську землю від російських окупантів і роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Шановна громадо! Бажаю всім нам мирного неба над ненькою Україною, родинного затишку і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє держави та впевненості у завтрашньому дні. Разом до перемоги!

Слава Україні!

Голова сільської ради                                                                           О.Г.Мишаглі