Михайло Слабченко - "Одеський каменяр" з циклу "Український південь"

Дата: 27.11.2022 22:30

Сьогодні відбулась прем'єра короткометражного документального фільму, знятого за підтримки Одеського філіалу Українського інституту національної пам'яті про уродженця с.Нерубайське, історика, академіка ОНУ ім.І.І.Мечникова Михайла Слабченко.

На прем‘єру завітали:

- речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук;

- автор сценарію і ведучий документального фільму Володимир Полторак;

- голова Південного філіалу Українського інституту національної пам'яті Сергій Гуцалюк;

- декан історико-філософського факультету Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова В'ячеслав Кушнір;

- директорка Одеської обласної національної бібліотеки Ірина Бірюкова.

Серія вийшла у світ завдяки одеському меценату Анатолію Димчуку. Відкриваємо забуті сторінки нашого минулого, робимо історію популярною.

Щиро дякуємо всім ініціаторам проєкту, що в ці важкі для України часи, зберігаєте та поширюєте біографічну історію українських діячів, зокрема уродженця с.Нерубайське Михайла Слабченко!